Banesa me qera ulpian Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera ulpian prishtine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. Ofron nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 68 m² Numri i dhomave 3 Përshkrimi. 35 Euro. . Banesa me qira gjilan dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. . vegans who died young . Kontakti: Da Vinci Real Estate Rruga Tringe Smajli nr. . Banesa me qera ulpian fu ng. Banesa me qera ulpian. 000 € Prishtinë. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. uhc food card balance Banesa me qira 90 m2 – Ulpianë. Shpallje në ofertë TOP. . Banesa me qira 90 m2 – Ulpianë. Ulpiane -1 dhome dite -1 kuzhine -1. . Channel: Banesa me Qera – Shpallje Falas – Shpalle. jetnet aa retiree travelBanesa me qera ulpian. Gjendet në katin e 1-rë, në një lokacion të qetë dhe falë qasjes me infrastrukturën rrugore, siguron komunikim të shpejtë dhe efikas pothuajse në çdo drejtim. . . 000 shpallje për banesa me qera Ulpianë, gjetja e një banese të përshtatshme për ju mund të jetë një proces i zgjatur shumë dhe i vështirë. Mesazhi [Banesa me qera ne Ulpiane Prishtine] Similar Properties Në shitje Shitet banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë Bed: 1 Banjo: 1 m2: 54. në MerrJep që nga 2022. masturbating at work ... Lëshohet-Banesa-me-Qera-në-Ulpian- (2) Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri. Shtepia Buzuku. Aug 10, 2019 · Lëshohet me qira banesa 5 dhomshe Lagjen ulpiana sip, 150 m2 2 Sallon ,1/Kuzhin,1/ Trapezari 3 ballkona te mdhej 1 shpajza 3 banjo 3 dhoma gjumi Koridori i madh Parking Nxemje me termokos Uje 24 ore E mobiluar E renovuar Ska lift Kati 3 Hymja me interfon Qmimi 600euro 1/muaj. . 000 shpallje për banesa me. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera urgjent ulpian,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Ndodhet ne katin e 4-t banim , pallat i ri me ashensor. . . Ofron nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. . Lëshohet Banesa me qera, Ulpianë eshte komplet e mobiluar, Posedon: • 70m2, • Kati 1, • Sallon me kuzhinë, • 2 dhoma gjumi, • Banjo, Çmimi 400€. al. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera urgjent ulpian,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep. A. Gjendet ne katin e 3 me siperfaqe prej 60m2. Qmimi 220 Euro ne muaj. SHITET Banesa në lagjen Pri. Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana ,mbrapa Aleances. . . . alight login 401k . January 11, 2018, 1:36 am. Banes me Qira ne Ulpian €250 For Rent ne Ulpian, Ulpiana, Prishtinë 7 Agjensioni Prishtina City View Listings Hello, I am interested in [Banes me Qira ne Ulpian] Unë jam blerësUnë jam qiramarrësUnë jam agjenttë tjera By submitting this form I agree to Terms of Use Send Message Thirr+383 (0) 44 302 000 4 More Apartment. 00 € details posted 7 September 15:18 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina. Shitet banesa 69m2 ne Kalabri!DELTA. al. Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. avery tate and elliot foster novel ... Shpallje në ofertë TOP. OFROHET BANESA ME QERA NE TOPHANE, 250e. Banes per zyre/banim me qira ne Ulpian!DELTA 500 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 70 Sot 10:47 Agjent për shitje të pronës Ofrohet Banesa me qira 120m2 ne. Banesa ka sipërfaqe prej 90m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa gjindet te fontana ne ulpian esht e sapo renovuar e pershtatshme per shum veprimtari esht e zbrazet pa mobilje 048544888. . Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 50m², ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. zillow manalapan nj Lëshohet Banesa me qera, Ulpianë eshte komplet e mobiluar, Posedon: • 70m2, • Kati 1, • Sallon me kuzhinë, • 2 dhoma gjumi, • Banjo, Çmimi 400€. Banesa posedon 50m2 dhe eshte ne katin e 5-te. Shpallje në ofertë TOP. Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Mar 03, 2022 · Apartment / Banesa. Ndodhet ne katin e pare e pershtatshme edhe per aktivite afariste, uje 24h, e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme shtepiake. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qira e ulpian,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. hot naked celebs . . brandi andrews nude Shikoni një listë me shumë zgjedhje për banesa në shitje në lagjen tuaj të preferuar të Prishtinës duke përfshirë lagjet Dardania, Ulpianë, Dragodan, Lagje të Spitalit, etj. Informacione të tjera. Leshohet banesa me qera ne Prishtine, Ulpiane ka 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, tryezari,korridor,1wc,ballkon. nicolette shea Lëshohet banesa me qira në lagjën Ulpiana ne Prishtine 150 EUR / muaj Numri i dhomave: 1,5 Sipërfaqe: 20 19 Korr 17:18 Garsoniere ne Ulpiane mbrapa AAK 150 EUR / muaj Numri i dhomave: 1 Sipërfaqe: 40 19 Korr 09:54 Garsonjerk me qera ne ulpian 150 EUR / muaj Numri i dhomave: 1 Sipërfaqe: 30 08 Korr 19:46 Agjent për shitje të pronës. 16, (perballe SwissDiamond) Tel: 045 951358 Viber: 049 882380 davinciprishtina@gmail. com Shpërndaje Kontakt davinciprishtina@gmail. details posted 26 July 13:26 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 50m2 m² Numri i dhomave 2 Description. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Sot 15:21 Agjent për shitje të pronës. Posedon: – Nxemje Qendrore me Rrym. how much is a tv for an inmate . Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera ne ulpian prishtine,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ulpian prishtine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. . . . Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë Kuadratura 90 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. Apartment / Banesa Leshoj banesen me qera ne ULPIAN _KODI-#0049 Çmimi: 250 € Detajet Postuar 7 shtator 11:54 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 55 m2 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi Banesa gjindet ne rrugen Muj Krasniqi blloku C7. Me siperfaqe 73 m2 , organizohet ne sallon + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon. . Banesa. . . . al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. porn ten xxxPavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera urgjent ulpian,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep. leshohet Banesa me qira ne Prishtine ne lagjen Ulpiana D7 afer shkolles Hasan Prishtina e renovuar me mobilje thuaja se të reja vetem per familjar. . com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Kati 5. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera ne ulpian,kategori Shërbime,ose vendndodhje,MerrJep. leshohet Banesa me qira ne Prishtine ne lagjen Ulpiana D7 afer shkolles Hasan Prishtina e renovuar me mobilje thuaja se të reja vetem per familjar. Siperfaqe: 70 M2. com. Dje 22:56 Agjent për shitje të pronës. Preferohet per familjar. Banesa me qera Ulpian perball Menzes se Studentav, banesa ndodhet ne katin e par leshohet per kontrat nje vjeqare nje qira depozit. ka ngrohje qendrore nga Termokosi RB. Report ad. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 68 m² Numri i dhomave 3 Përshkrimi. Jipet banesa me qera ne Ulpian,kati i pare. . cfmoto uforce 1000 reviews Njësi me qira në Ulcinj. Ofrohet për qira banesa e cila ndodhet në Ulpianë, mbrapa ish Hotel Baci. com Shpërndaje Kontakt davinciprishtina@gmail. Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp). 16, (perballe SwissDiamond) Tel: 045 951358 Viber: 049 882380 davinciprishtina@gmail. . Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. cdl truck rental Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera ulpian prishtine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. details posted 26 July 13:26 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 50m2 m² Numri i dhomave 2 Description. Ulpiane -1 dhome dite -1 kuzhine -1. Banesë-me Qira -prishtine – lgj. You can also find apartments for rent tirana albania casa italia house for rent tirana albania house for. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qira e ulpian,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. wrs325sdhz08 water filter replacement . Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë. Log In My Account bb. . Banesa ulpian prishtine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë. . cc. gay latino sex videos Banes me Qira ne Rrugen B- Kodi 2471. Ploteisht i ri dhe i pabanuar me pare Disponon dhome ndenjje dhe gatimi , Dhome Gjumi dhe Tualet plus Ballkon. . Kontakti: Da Vinci Real Estate Rruga Tringe Smajli nr. replaced knock sensor still getting code p0332 . . Banesa. Banesë-me Qira -prishtine – lgj. Dje 22:56 Agjent për shitje të pronës. dhoma gjumi – kati-1 Cmimi-300e /muaji 045 584 613 045 584 719 metrobios@hotmail. . moon tell that scandal .... Search. . Kati 5. 2471 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga B. Kontakti: Da Vinci Real. . issei hunter fanfiction Numri i dhomave 1. . Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 68 m² Numri i dhomave 3 Përshkrimi. . john deere skid steer forestry package com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Posedon qëndrim ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe një terasë. Kati. Banesa ulpian prishtine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë. al. LESHOJ BANES NE ULPIAN 300 euro Numri i dhomave: 2,5 Sot 15:46 Agjent për shitje të pronës Ofrojm Banesën moderne me qera në Rrugën B 350 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Ofrojm Banesën (Gasonjere) me qeraUlpian, AAK 220 EUR / muaj Numri i dhomave: 1,5 Sot 13:53. Imobiliare-banesa me qira gjilan. 00 € details posted 7 September 15:18 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina. Imobiliare-banesa me qira ne ferizaj 2019. 22 Banesë 777 4 years parë 495€ Më shumë Në shitje Banesë në lagjen e spitalit Lagjja e Spitalit, Prishtina Dhoma: 2 Banjo: 2 m2: 89. shalakemia moffitt dead com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. . . com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. moana nude ... com 044 888801 049888801 Prishtine / Kosove. Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK. al. Qmimi eshte 250 euro. . Kontakti: Da Vinci Real Estate Rruga Tringe Smajli nr. Pa termokos,kati 1 Çmimi 300 eur/muaj Afatshkurter 400 eur /muaj. xtensa assembly example . Me siperfaqe 73 m2 , organizohet ne sallon + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon. 280 EUR / monthly. class="algoSlug_icon" data-priority="2">Web. vd. Banesa është e renovuar dhe krejtësisht e mobiluar me kuzhinë dhe paisje përkatëse elektronike. You can also find apartments for rent tirana albania casa italia house for rent tirana albania house for. details posted 26 July 13:26 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 50m2 m² Numri i dhomave 2 Description. . . 55 m2. . Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera ulpian,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. Ulpiane -1 dhome dite -1 kuzhine -1. Kati 1. granny gangbanged Jipet banesa me qera ne Ulpian,kati i pare. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është e gatshme për banim. Lëshohet-Banesa-me-Qera-në-Ulpian- (2) Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri. Lokacioni: Te Fontana Siperfaqe: 72 M2 Kati 8 Renditjet - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Koridor - Ballkon Posedon - Nxemje Qendrore me T. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është e gatshme për banim. 1. . mopar 4 speed bellhousing Ahmet Krasniqi Afer Sach Pizza. 1. € 200. Preferohet per familjar. Imobiliare-banesa me qira gjilan. Lokacioni: Kompleksi Royal Afer Kafes Apartament. Banesa ka 60 m² dhe gjendet ne katin perdhes, perball INTEREXIT banesa posedon ngrohje qendrore Termokosi. bayley jay Kontakti: Da Vinci Real. com Shpërndaje Kontakt davinciprishtina@gmail. . falcon was unable to communicate with the crowdstrike cloud 27 Jan. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Banesë 1+1 me Qira në Ulpianë. . Renditjet: – Dhoma Gjumit – Sallon me Kuzhin – Banjo – Ballkon. Aug 10, 2019 · Lëshohet me qira banesa 5 dhomshe Lagjen ulpiana sip, 150 m2 2 Sallon ,1/Kuzhin,1/ Trapezari 3 ballkona te mdhej 1 shpajza 3 banjo 3 dhoma gjumi Koridori i madh Parking Nxemje me termokos Uje 24 ore E mobiluar E renovuar Ska lift Kati 3 Hymja me interfon Qmimi 600euro 1/muaj. . can i take magnesium citrate with gabapentin ... Me qira 450€ - Banesa. Apartment / Banesa Ofrohet banesa ne shitje te QAFA !DELTA 60 m² 2,5 dhoma Prishtinë Sot, 09:44 Me Marrveshje 10 foto Apartment / Banesa Ofrohet banesa ne shitje te Maxi24 ne Mati 1 !DELT 83 m² 3,5 dhoma Prishtinë Sot, 09:44 76. Ulpiane -1 dhome dite -1 kuzhine -1. Sipërfaqe: 60. Ofrohet i mobiluar. 71m² Prishtina-Prishtina e re- 2 2 91 m 2 860 € Për Shitje Banese. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera ne ulpian,kategori Shërbime,ose vendndodhje,MerrJep. ap chemistry chemical kinetics worksheet answers Shitet banesa 69m2 ne Kalabri!DELTA. com Numri i dhomave: 1 Kuadratura: 58m 2 Data: 18/11/2022 Çmimi: 270 € Promovo Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1 Kategoria: Banesa Lloji Shpalljes: Qira Shteti: Kosove Rajoni: Prishtine Burimi: gjirafa. 00 € details posted 7 September 15:18 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina. 3,004 likes · 2 talking about this. Gjendet në katin e 4-të (pa lift), në një lokacion të qetë dhe falë qasjes me infrastrukturën. Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp). Leshohet banesa me qera ne Ulpiane ne bllokun U-1 ne rrugen "Muje Krasniqi". naked lesbian sexy Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 40m², ndodhet në Ulpianë, afër tregut. Banesa eshte komplet e rinovuar dhe disponon: Nje dhome, kuzhinen e ndare, banjo. . ni. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Apartamenti ndodhet tek terminali ne kat te dyte Eshte ploteisht i mobiluar dhe me kushte bashkekohore. Lokacioni: Kompleksi Royal Afer Kafes Apartament. Read more

Popular posts